Мозаїчні стели Слов’янська – як унікальна фотозона для туристів або мішень для декомунізаторів?


Слов'янськ. Стела з мозаїкою на в'їзді в місто в районі Славкурорту. Панно створено в 1976 р. до 300-річчя Слов'янська. Про це розповідає користувач фейсбук  
Trip Impressions

На них зображено сюжети на тему економічного, научного і культурного розвитку промислового центра Донеччини, а також сцени з історичного минулого. Комунальникам нещодавно довелося вручну розчистити підхід до стели і поламати зарості молодняку акації, щоб розгледіти зразок монументального мистецтва.

Читайте также: Что скрывают стелы на въезде в Славянск

Публікація викликала бурхливу дискусію у мережі. Коментарі мешканців Слов'янська не забарились. Думки різні. Наводимо деякі з них.

Andriy Kravchenko - Це врата в мicmo, mреба зробити фотозону для туристiв, це мозаiка I це дуже КРУТО

Olga Gubina Такі об'єкти рідко зустрічаються. Варто звернути увагу і розчистити майданчик біля стели.

Alekc Abv - Расчистили для декоммунизаторов... теперь сначало распишу т...потом начнут долбить...Так было спокойно, как пирамидам Майя... простояли в тени хащей, пока человечество не созрело, для их визуализации и понимания...

При цьому відомий декомунізатор Дмитро Браславський  у коментарях під постом пише: "Эти локации имело бы смысл сохранить, как элемент музейного экспоната)"

Тепер слово за екскурсоводами.

"Діловий Слов'янськ" проводить опитування серед своїх читачів - Якщо ви підтримуєте створення на цій локації туристичного обєкту - палець догори, якщо вважаєте, що стели потрібно декомунізувати - палець донизу.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

79
3

Эта запись была размещена в рубрики: