ДОДАЙ СОЛІ У СПІЛЬНИЙ КАЗАН! Як взяти участь у міському фестивалі у Слов’янську

З 13 по 17 жовтня в Слов'янську відбудеться фестиваль мистецтв "Соляний бум". 15 митців з міст України (художники, поети, музиканти, фотографи, журналісти) з'їдуться до нашого міста разом з членами коаліції "Соляний бум", щоб надихнутися містом та створити спільний творчий продукт, який буде презентовано 17 жовтня на площі Соборній.

Запрошуємо до участі у фестивалі мистецтв митців Слов'янська, щоб показати спільноті, що в Слов'янську живуть талановиті люди, а Донбас - це творчий та креативний край.

Поети нашого міста для участі у фестивалі можуть зв'язатися з Татьяна Костина (095-577-18-17).

Художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва чекає Larisa Azimova (050-205-86-98).

Журналісти, фотографи, музиканти, телефонуйте Марина Олійник (095-523-48-25)

Якщо у вас є креативні ідеї, якщо ви хочете долучитися до активностей, якщо ви хочете допомогти фестивалю, звертайтеся !

Слідкуйте за нашими оголошеннями та робіть репости.

«Фестиваль мистецтв «Соляний бум» проводиться коаліцією «Соляний бум» (ГО “Студентський театр «7 поверх», ГО «Мама Діє», ГО «Радіо Джа», ГО «Молодіжна політика», ГО «Ідеалісти» завдяки грантовій підтримці, наданій у межах програми «Академія громадського активізму», що виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні  За підтримки Слов'янської міської ВЦА

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
11

Эта запись была размещена в рубрики: