В Славянске проходит “большой” триатлон. Центральные дороги перекрыты

9-10 жовтня у Слов'янську проходять ІV міжнародні змаганя з триатлону (по програмі дуатлону) на призи чемпіона світу, Майстра спорту України міжнародного класу Віктора Зємцева.

Участь у змаганнях беруть більш ніж 170 спортсменів з різних регіонів України - Донецької, Харківської, Днепропетровської, Одеської, Запорізської, Черкаської, Полтавської, Житомирської, Київської, Львівської областейу різних вікових групах.

У сьогоднішній програмі - забіг, велосипедні гонки. 9 жовтня учасники змагаються у індивідуальній програмі по завершені якої учасникам будуть вручені сувенірні медалі.

Змагання будуть продовжені завтра, коли пройдуть командні змагання у естафеті, ми будемо слідкувати за перебігом подій і інформувати наших читачів про це спортивне свято.

Нагадаємо, що у звязку з проведенням змагань у Слов’янську тимчасово обмежено рух з 08:00 до 14:30 по вулицям:

ТАРАСА ШЕВЧЕНКО (від перехрестя вул. Університетська до перехрестя вул. Банківська);