4:0: ФК “Слов’янськ АТО” здобула перемогу над ФК “Президентский полк”

• Команда військових зі Слов'янська ФК"Слов'янськ Ато" зіграла останній матч в групі А, футболісти здобули перемогу з рахунком 4:0 над футбольною командою ФК"ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК".
Голи забивали:

⚽️ ВІКТОР ЛЕБЕДЬ. ⚽️ ОЛЕКСАНДР СИТНІК. ⚽️ ДЕНИС ШАКАЛЕЦЬ. ⚽️ автогол.

КОРОТКО ПРО МАТЧ:

Президентський полк ЗСУ – Слов´янськ АТО розпочався о 13.00, в населеному пункті Вишневе. На початку матчу дві команди почали з хвилини мовчання за полеглими побратимами на Сході України.

З перших хвилин матчу атакувати почали більше номінальні гості, що призвело на 9 хвилині к взяттю воріт номінальних господарів відзначився півзахисник ФК "СЛОВ'ЯНСЬК АТО" Денис Шакалець.

На 13 хвилині гравці Фк "Президентський полк"дуже жостко почали присингувати слов'янців, але під контроль гру взяв голкіпер СЕРГІЙ ПАРХОМЕНКО, який вже на 23 хвилині залишив ворота Слов'янців сухими після потужнього пострілу одного з нападників ФК "ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК".

ЦЕЙ випад голкіпера ФК"СЛОВ'ЯНСЬК АТО" став переломним в матчі і Слов'янці ще тричі забили протягом гри.(вся текстова трансляція гри доступна за посиланням https://t.me/fcslavyanskato).

Команда за три гри забила 12 голів і пропустила лише один раз, завдяки силі і дружнім відносинам в футбольному колективі і знову Всім довела, що СЛОВ'ЯНСЬК - футбольне місто