У Слов’янську відбулись естафети «Веселих стартів»


7 жовтня в спортивній залі КПНЗ «Міська КДЮСШ» було гаряче, цікаво та весело. В цей день відбувся міський етап Всеукраїнських змагань «Веселі старти» серед учнів 2011 року народження закладів загальної середньої освіти Слов’янської міської територіальної громади.

В змаганнях взяли участь 11 команд – ЗОШ №1, №5, №6, №8, №9, №10, ЗЗСО №14, №15, №17, №18, №20. До складу кожної команди увійшли 10 учнів: 5 хлопців та 5 дівчат.

У зв’язку з карантинними обмеженнями змагання провели у новому форматі. У спортивній залі одночасно могли знаходитися лише дві команди, які змагалися згідно затвердженого графіку та певного часового інтервалу.

У 4 комплексних естафетах «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол» школярі демонстрували свої фізичні якості зі швидкості та спритності, а також вміння і навички виконувати стрибки через скакалку, перекид вперед та вправи з м’ячами.

За підсумками змагань переможцем стала команда ЗОШ №18, яка і буде представляти Слов’янську міську територіальну громаду на обласному етапі. Друге місце розділили одразу дві команди – ЗОШ №8 та ЗОШ №5.
Замкнула трійку призерів команда ЗОШ №20.

Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відзначив переможців та призерів змагань грамотами та подарунками.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: