Скільки кабелю не витись… Серійний “кабельник” у Слов’янську може отримати 6 років


Протягом року зловмисник проникав до кабельних колодязів та демонтував лінії зв'язку - у подальшому була встановлена його причетність до 15 таких епізодів. Зараз раніше судимому чоловіку загрожує до 6 років позбавлення волі.

Починаючи з весни до поліції Слов'янська надходили повідомлення про розкрадання кабелів у різних частинах міста. Громадяни скаржились на втрату зв'язку та інтернету, місцеві компанії заявляли про знищення своїх комунікацій, на відновлення яких потрібен був час та додаткові витрати.

Зазвичай демонтаж відбувався вночі у кабельних колодязях. Після скоєння злочину зловмисник залишав люки відкритими, чим створював небезпеку для перехожих та транспортних засобів.

Надалі правоохоронці встановили, що "кабельником" є мешканець міста 1986 року народження. Раніше чоловік вже був судимий за аналогічні злочини та встиг відбути покарання у вигляді позбавлення волі.

Відділом №4 (Слов'янськ) Краматорського районного управління поліції проводилось досудове розслідування за ч.3 ст.185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України - зокрема, вона передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі.

Днями матеріали за 15 епізодами крадіжок кабельної продукції у даній справі були направлені до суду.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: