Вчителі загальноосвітніх шкіл Слов’янська зіграли в боулінг. Підсумки


І знову на доріжках боулінг центру «Талер» свою майстерність в збиванні кегель демонстрували вчителі загальноосвітніх шкіл міста Слов’янськ.

Це був «другий тайм» в рамках святкового турніру, присвяченого Дню працівників освіти України. Нагадаємо, що перша частина змагань відбулася 29 вересня.

У середу, 6 жовтня, вчителі фізичної культури – їх було найбільше, а також математики, інформатики, хімії та російської мови, а також практичний психолог знову з великим азартом змагалися за перемогу, як в загальному, так і в особистому заліках.

У складі команди «Соняшники» виступали Ольга Даукшене, В’ячеслав Мартинов, Галина Бірченко, Костянтин Соколов.

Команда «Чорняві» - Ігор Башкатов, Єлизавета Олійник, Вікторія Кузнєцова, Тетяна Череватенко та Валентина Бабак.

Колектив «Квест» - Іван Бойко, Юрій Іваненко, Андрій Демидович, Сергій Горбань, Оксана Українець.

І нарешті, команда «Переможці» - Сергій Бочаров, Марія Новосельцева, Тетяна Степанова, Наталія Заболотна, Геннадій Гончаренко.

За підсумками двох партій з 10 фреймів першу сходинку змагань посіла команда «Соняшники», яка показала результат 1102 набраних очок, випередивши срібного призера турніру команду «Переможці» на цілих 200
залікових пунктів - 902.

«Бронза» змагань дісталася команді «Квест» - 882 набраних очок. 4-е місце зайняли «Чорняві» - 696 балів.

Дуже цікава боротьба точилася за перемогу в особистому заліку. Спрацювала магія літери «Б» серед прізвищ трійки призерів. 1-е місце, грамоту та спеціальний приз отримала Галіна Бірченко

(Слов’янський опорний заклад загальної середньої освіти) - 270 очок.

Усього на п’ять очок менше – 265 - в активі Ігоря Башкатова (ЗОШ №6) і це друге місце. Результат 241 набране очко дозволив Сергію Бочарову (ЗОШ №5) розташуватися на третьому місці особистого заліку.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: