З початку року на блокпостах поблизу Слов’янська поліцейські виявили близько 200 правопорушень

За 9 місяців на пропускних пунктах перевірено до 80 тисяч осіб та оглянуто понад 1800 одиниць транспорту. До цієї роботи додається діяльність мобільних блокпостів, що ефективно діють на території обслуговування.

Цього року у Слов'янській оперативній зоні продовжують працювати два стаціонарні пропускних пункти (поблизу с. Долина та с. Малинівка), а також наряди мобільних блокпостів, що переміщувались територією обслуговування. 

Діючи на виїзді з північної частині регіону, блокпости не дозволяли вивозити зброю та боєприпаси із зони бойових дій. Дев'ять разів правоохоронцям доводилось вилучати тут небезпечні «сувеніри», які б могли надалі стати знаряддям злочинів, спричинити каліцтво або смерть громадян. 

Так, у липні на виїзді з Донецької області поліцейські виявили вибухівку. 26-річний чоловік намагався провезти в автомобілі порох та детонатори.

Не менш важливою є протидія перевезенню наркотичних засобів, які знаходили при перевірці багажу та за допомогою службових собак - усього зареєстрований 21 такий випадок.

Читайте также: Поблизу Святогірська кінологи знайшли схрон з гранатами

У вересні мешканець Луганщини пробував провезти наркотики у шкарпетках. Пасажир транспортного засобу привернув увагу правоохоронців тим, що знаходився у стані сп'яніння та помітно нервував.

Багато уваги поліцією приділялось дотриманню безпеки перевезення пасажирів та законності транспортування вантажів. Лише з початку року правоохоронці виявили 40 автомобілів, що перебували у розшуку, неодноразово документували підробки документів та факти керування у стані сп'яніння.

У червні поліцейські встановили автомобіль "сумнівного" походження. При огляді транспортного засобу виявилось, що на його кузові відсутній номер.

37 розшукуваних осіб були знайдені під час паспортного контролю та передані до різних підрозділів поліції. Одночасно з цим правоохоронці вилучили 15 телефонів та 4 паспорти, викрадених в різних регіонах країни. 

У березні на блокпосту поблизу Слов'янська затримали мешканця регіону, що знаходився у розшуку за угон. Більше трьох місяців 39-річний житель Торецька ухилявся правосуддя, подорожуючи по різних містах Донецької та сусідніх областей. 

Також на блокпостах здійснювались заходи з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, зокрема температурний скринінг громадян.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: