У Краматорську поліцейські імітували ДТП та легке алкогольне сп’яніння

simulyator-zitknennya

На вихідних Краматорську імітували ДТП та легке алкогольне сп'яніння

На площі Миру поліцейські провели акцію "Пристібайся - не жахайся", під час якої демонстрували містянам симулятори зіткнення та алкогольного сп'яніння. Про це пише "Kramatorsk Post"

У суботу на площі Миру у Краматорську Патрульна поліція Краматорська і Слов'янська влаштувала випробування симулятора зіткнення. На ньому можна було відчути на собі, що відбувається з пасажиром чи водієм під час ДТП.

Симулятор ДТП Патрульної поліції

До експерименту запрошувалися усі перехожі дорослі, а дітям дозволяли просто посидіти в водійському кріслі симулятора і дарували повітряні кульки.

Акція Патрульної поліції

Саме випробування для тих, хто наважився сісти у симулятор, було безпечним. Адже він імітував зіткнення на невеликій швидкості - близько 10 км/год. Але, як виявилося, якби не пасок безпеки, яким пристьобували кожного випробувача, - можна було легко вилетіти з крісла навіть при відносно легкому зіткненні. У реальній ситуації це, дійсно, могло б призвести до травм від удару.

Читайте также: На Донетчине – новый руководитель областной прокуратуры. Что о нем известно?

"В нас багато людей вважає, що на невеликій швидкості можна не пристьобувати пасок. Деякі не пристьобуються, бо довіряють водієві, з яким їдуть. Але це не про довіру, це про безпеку. Цією акцією "Пристібайся - не жахайся" ми наголошуємо на важливості повсякчасного користування пасками безпеки",  - прокоментували поліцейські.

Симулятор алкогольного сп'яніння

Поряд з симулятором зіткнення всім охочим пропонували спробувати ще і симулятор легкого алкогольного сп'яніння. Для цього потрібно було надягнути спеціальні окуляри, що трохи викривляють реальність, та спробувати пройти по намальованим лініям. Цей симулятор допомагає зрозуміти, що під дією алкоголю рухи контролюються не дуже впевнено, реакція сповільнюється. А це є дуже небезпечним при керуванні автомобілем.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
5

Эта запись была размещена в рубрики: