Про роботу слов’янських та лиманських поліцейських за минулий тиждень

ДТП та уроки з безпеки дорожнього руху, розкритий грабіж, завершення операцій "Розшук" та "Мігрант" - такі та інші події траплялись на території обслуговування відділів №3 та №4 Краматорського РУ поліції.

Зокрема, поліцейські:

Взяли участь в спільних навчаннях з припинення масових порушень громадського порядку. Військовослужбовці, поліцейські та рятувальники відпрацьовували взаємодію між підрозділами при охороні адмінбудівель, припиняли пожежі, знешкоджували вибухові пристрої та надавали допомогу пораненим.

Затримали грабіжника, який заволодів майном неповнолітньої мешканки Лиману. Раніше судимий чоловік на вулиці вихопив смартфон у дівчини та втік.

Провели уроки з безпеки на дорозі для школярів Лиману та с. Ставки. Аби зменшити кількість ДТП та фактів травмувань пішоходів, правоохоронці зустрічаються з усіма учасниками дорожнього руху та нагадують про необхідність суворого дотримання правил дорожнього руху.

Розслідували факт травмування дитини на дорозі у Лимані. У центрі міста автомобіль збив 11-річного хлопчика, що перебігав дорогу у невстановленому місці.

Завершили профілактичні заходи з виявлення порушників міграційного законодавства. Робота проводилась протягом вересня разом зі співробітниками Державної міграційної служби, Управлінням міграційної поліції та Службою безпеки України.

Провели відкриті уроки з безпеки дорожнього руху для школярів Слов'янська. Учні початкових класів повторювали правила поведінки на дорозі, перевіряли знання сигналів світлофору та дорожніх знаків, а бажаючі спробували себе у якості регулювальника.

Підбили підсумки операції з розшуку правопорушників та безвісти зниклих людей. Декому вдавалося переховуватися від правосуддя не один рік, однак завдяки вжитим заходам зловмисники затримані.

Краматорське районне управління поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: