Пристібайся – не жахайся! В Слов’янську провели моторошну акцію

З початку року внаслідок ДТП у Краматорську та Слов’янську загинуло 14 осіб,  а 177  громадян отримали травми. Ці цифри могли б бути меншими, якби люди регулярно користувалися ременями безпеки!

У Слов'янську поліцейські провели акцію "Пристібайся - не жахайся", під час якої демонстрували містянам симулятори зіткнення та алкогольного сп'яніння. 

У суботу біля адміністративної будівлі у Слов'янську Патрульна поліція Краматорська і Слов'янська влаштувала випробування симулятора зіткнення. На ньому можна було відчути на собі, що відбувається з пасажиром чи водієм під час ДТП.

До експерименту запрошувалися усі перехожі дорослі.

"В нас багато людей вважає, що на невеликій швидкості можна не пристьобувати пасок. Деякі не пристьобуються, бо довіряють водієві, з яким їдуть. Але це не про довіру, це про безпеку. Цією акцією "Пристібайся - не жахайся" ми наголошуємо на важливості повсякчасного користування пасками безпеки",  - прокоментували поліцейські.

Друзі, заохочуйте ваших рідних користуватись ременями безпеки. Показуйте своїм прикладом, що ваше здоров'я та життя лише в ваших руках - кажуть поліцейські.

Безпечних вам подорожей!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
1

Эта запись была размещена в рубрики: