Урбаністи запропонують креативне перетворення дворів Слов’янська

>29 вересня у Слов’янській міській раді презентували Комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста», яка покликана створити концепції перевтілення в унікальні місця громадського простору кожного з міст-учасників проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

Цей проєкт стартував у травні і має сприяти активізації та згуртуванню мешканців багатоквартирних будинків. В Україні він реалізується за підтримки Проєкту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні".

Заступник міського голови Юрій Підлісний наголосив, що "настав час відходити від лебедів із автомобільних покришок у дворах багатоповерхівок", та потрібно пропонувати своє бачення перетворення громадських просторів в артоб’єкти і в цьому нам допоможе співпраця з Проєктом «Добрі сусіди – одна країна».

Під час заходу спеціалістом з урбаністики було презентовано можливі арт- та дизайн-рішення з перетворення в унікальні об’єкти фасадів будівель, прибудинкових територій, дитячих зон, паркінгів, пішохідних переходів та інших громадських локацій.

Наступним кроком буде створення робочої групи проєкту при міський ВЦА, як тимчасовий консультативно-дорадчий орган. Київська команда експертів Проєкту разом з учасниками робочої групи буде працювати над створенням концепції креативного перетворення декількох локацій міста на унікальні урбаністичні арт-об’єкти, які стануть окрасою нашого міста.

Всім, хто бажає долучитись до робочої групи, треба заповнити невеличку анкету.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

13
7

Эта запись была размещена в рубрики: