Нацрада з телебачення анулювала ліцензію у телеканалу “СКЕТ”

test
Місцевий телеканал СКЕТ припинив своє існування Національна рада з питань телебачення і радіомовлення анулювала кабельну ліцензію телеканалу “СКЕТ”

У четвер, 30 вересня, представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, проголосували за анулювання ліцензії на мовлення у кабельних мережах міста.

Ефірне мовлення СКЕТ припинив ще з 14 березня 2005 року через те, що за результатами конкурсу Нацради з питань телебачення і радіомовлення  право мовити щоденно на аналоговій частоті 36 ТВК здобула телекомпанія “ТОР” зі Слов’янська. Тоді за даний відрізок мовлення, крім ІРТК “ТОР” боролись київська і харківська телерадіокомпанії, а також  сам “СКЕТ”, який не хотів втрачати свого місця в аналоговому телебаченні Краматорська.

Програвши частоту, колектив телеканалу об’єднався з РІА “Краматорськ”, перейшов "у кабель" і сфокусувався з розважального формату у бік інформаційний. Останні роки “СКЕТ” показував власні програми та випуски новин, паралельно займаючись ретрансляцією телеканалу “Київ” (належить Київській міській раді).

Однією з причин остаточного закриття каналу є те, що протягом останніх років працівники телекомпанії орендовували приміщення для її офісу у телеком-оператора “Vega”, який знаходиться за тою ж самою адресою, що і сам “СКЕТ” (вулиця Катеринича, 40). Через фінансові проблеми вони не змогли продовжити їхню оренду з представниками “Vega. Остаточно телеканал припинив виробництво контенту і мовлення в кабельній мережі у серпні поточного року. А тепер втратив і ліцензію. 

testДоречі, колишня ведуча телеканалу "СКЕТ" Наталія Шах (на фото) відсьогодні є представницею Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення на Донеччині.

Протягом останнього часу телеканалом “СКЕТ” володів його керівник Євген Рубан.

Сам “СКЕТ” розпочав своє мовлення в краматорському  телеетері 17 грудня 1990 року, а через рік (28 грудня 1991 року) - вже в Донецьку на 7 ТВК, де через 2 роки розпочне мовлення відомий тепер телеканал “Україна” і з яким розділятиме час до початку 1999 року.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
16

Эта запись была размещена в рубрики: