До РФ, Туркменістану та Ірану. 8 нелегалів зі Слов’янська сплатять понад 13,5 тис.грн та поїдуть додому


Вісім порушників міграційного законодавства задокументували поліцейські Слов'янська протягом місяця профілактичних заходів.

Операція проводилась разом зі співробітниками Державної міграційної служби, Управлінням міграційної поліції та Службою безпеки України. Загальноукраїнська операція з виявлення нелегальних мігрантів проходила з 1 до 30 вересня. У цей період на території Слов'янська та району проходили заходи з виявлення порушників серед іноземців та осіб без громадянства.

Протягом місяця співробітники поліції Слов'янська виявили 8 порушників міграційного законодавства, половина з них є нелегальними мігрантами, інші - особи, які своєчасно не подовжили дозвіл на перебування в Україні.

У кожному випадку складався протокол за ст. 203 "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України" Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Загальна сума стягнених штрафів - понад 13,5 тисяч гривень.

До суду направлені подання про примусове повернення чотирьох нелегальних мігрантів до країн походження - РФ, Туркменістану та Ірану. Двом з них заборонений подальший в'їзд до України строком на 3 роки.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: