Працівники освіти Слов’янська грали в боулінг


29 вересня в Слов’янську у розважальному центрі «Талер» відбувся міський турнір з боулінгу серед вчителів загальноосвітніх шкіл міста, присвячений Дню працівників освіти України.

Змагання тривали протягом двох годин та пройшли в дружній і веселій атмосфері. За результатами двох ігор з 10 фреймів перемогу отримала команда у складі Юрія Іваненка, Івана Бойка, Андрія Демидовича та Оксани Українець – 894 набраних очок.

Друге місце в активі команди у складі Ольги Даукшене, В’ячеслава Мартинова, Галини Бірченко, Костянтина Соколова, Сергія Горбаня (882 очка).

Читайте також: Я чемпіон! Стипендіат Слов’янської міськради Владислав Клеменко

Трете місце посіла команда у складі Сергія Бочарова, Олексія Кувічинського, Геннадія Гончаренка, Максима Васильченка, Наталії Гращенко (864 очка).

Кращим гравцем змагань став Сергій Бочаров (ЗОШ №5) з результатом 231 набраних очок. Другий результат показала Галина Бірченко (Слов’янський опорний заклад загальної середньої освіти) – 215. Замкнув трійку призерів особистого заліку В’ячеслав Мартинов (ЗОШ №9) – 209.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов’янської міської ради та Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вітає освітян міста з наступаючим професійним святом – Днем працівників освіти України.

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: