Сьогодні Міжнародний день людей поважного віку. Вітаємо!

Міжнародний день людей похилого віку відзначається в усьому світі 1 жовтня, Україна підтримала цю ініциативу в 1991 році. Про це нагадує на своїй сторінці в фейсбук Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя"

Генеральна Асамблея ООН закликає уряди і влади, громадські організації та бізнесструктури, а також всіх людей на землі звернути і зосередити свою увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління.

Наше цивілізоване суспільство - це суспільство для всіх віків. Нашими спільними зусиллями цілком можливо забезпечити, не тільки щоб ми жили довше, але й щоб наше життя було більш якісним та повноцінним, різноманітним і приносило глибоке задоволення.

Третина населення нашої громади - люди поважного віку, їхня активність дуже низька.

Наша громадська організація “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” ламає ”сіру стіну” перед очима літньої людини та залучає таких людей (старшого віку) до активностей, навчанню і розвитку. А також змінює ставлення до старших людей в нашому суспільстві.

Люди які долучаються до нашої спільноти "Вік щастя", мають можливість почати нове життя - повірити в себе, домагатися нових успіхів, знайти нових друзів.

Організація впевнена, що кожній людині, віком після 50 років, потрібно повернутися зі спогадів про минуле і побачити своє майбутнє, вчитися, займатися спортом, отримувати освіту, знаходити партнерів, як в приватному так і суспільному житті.

В активному способі життя починає стиратися грань віку з'являються нові можливості для розвитку.

Що ми зробили для людей старшого віку? Багато це чи мало для молодої громадської організації?

❤ Залучили до наших подій, тренінгів, курсів, освітніх програм близько 1000 осіб, віком від 55 до 85 років!

❤ Провели два фестивалі:

#Хочу_і_можу на яких танцювали, сміялись, приймали участь у майстер класах і просто веселились 500 осіб поважного віку!

❤ Створили #Клуб_скандинавської_ходи для осіб поважного віку, до якого постійно доєднуються нові учасники, а кожне тренування - це подолання близько 6-7 кілометрів скандинавською ходою! Це при тому, що середній вік учасників від 55 до 80 років!

❤ Побудували сучасний простір для людей старшого віку "Центр розвитку дорослих" в мікрорайоні Лісний.

❤ Імплементували проект «Центр розвитку дорослих — платформа без вікових обмежень», який був підтриманий Cлов'янська міська рада та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

❤ Імплементували проект “Соціальна активність — категорія без віку” в 4 містах Донецької області — Краматорськ, Покровськ, Дружківка, Добропілля.

❤ Створили Раду сеньйорів, як консультативно-дорадчий орган при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради, для обговорення та вирішення актуальних питань людей поважного віку.

❤ Розширюємо свою географію, тепер працює наша філія #Вік_щастя_Дружківка, та охопили місто Дружківка двома проектами “Медіаосвіта для людей пенсійного віку”, “Соціальна активність — категорія без віку”.

❤ Карантин і #коронавірус змусив нас зміститись в онлайнову сферу, ми виконали проект #Здолаємо_його_разом, який надавав психологічну підтримку людям поважного віку в період початку пандемії Ковід-19!

❤ Надаємо психологічну підтримку людям нашої цільової аудиторії - групи взаємопідтримки за методом інтеграційної терапії спільнот.

❤ Налагоджені партнерські стосунки з Центр Поділля-Соціум , ГО Друкарня / Drukarnia , Молодіжною організацією СТАН \ STAN , стали членами Української ассоціації освіти дорослих, підписали меморандум про співпрацю і співробінтицтво з Донбаським Державним педагогічним університетом!

❤ приймали участь у фестивалях - Зустріч-Форум-Фестиваль. Золоті РОКИ м.Львів , #Інспіра (Луцьк)

Наші активні колежанки постійно навчаються сучасним демократичним інструментам та приймають участь у форумах, семінарах та ярмарках громадянського суспільства.

Миколаїв, Вінниця, Львів, Херсон, Маріуполь, Кропивницький, Івано-Франківськ - географія наших подорожей по Україні, не враховуючи наші місцеві ближні поїздки не менш цікаві.

Всього-всього відбувається дуже багато!

Запрошуємо Вас у цю захоплюючу подорож разом з нами!

Не бійтесь, що ви не зможете, не бійтесь, що все вже позаду, - НІ!!!! Все попереду! Тільки треба дозволити собі і зняти з очей шори - подивитись навкруги, і тоді ви побачите величезну кількість можливостей для власних змін!

А доки Ви змінюєтесь, розвиваєтесь - доти живете!

Вітаємо Вас наші любі колеги і друзі з Міжнародним Днем людей поважного віку!

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: