Детки побили окна в школе – родители заплатят 15 тыс. гривен

Розваги дітей Дружківки обернулись для батьків адміністративною відповідальністю

Повідомляє пресслужба Краматорського райуправління поліції

Компанія неповнолітніх дітей розбили вікна навчального закладу, спричинивши збитки на загальну суму 15 тисяч гривень. За неналежне виконання своїх батьківських обов’язків на батьків дітей складено протоколи про адміністративне правопорушення.

До відділу поліції Дружківки надійшло звернення від адміністрації Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії про те, що невідомі розбили вікна першого та другого поверху будівлі.

В ході розгляду було встановлено свідків даного правопорушення та виявлено відеозапис де компанія підлітків, у кількості п’яти дітей, кидають цеглу у вікна будівлі коледжу.

Читайте також: Один з парканів у Слов’янську стане яскравим та райдужним. Долучайся!

Особи дітей встановлено, всі вони віком до 16 років.

Інспектори ювенальної превенції Дружківки провели з підлітками профілактичну бесіду, а відносно батьків склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Поліцейські закликають батьків бути більш уважними до своїх дітей, проводити з ними роз’яснювальні бесіди та цікавитись, як і з ким вони проводять свій вільний час.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: