Ну як так можна? Малолітні вандали пошкодили елементи спортивного майданчика у Шовковичному парку Слов’янська

Малолітні вандали пошкодили елементи інтерактивного спортивного майданчика в парку Шовковичний у Слов'янську, який був встановлений лише кілька днів тому. Про це повідомляє у фейсбук Олександр Міщенко.

Дуже прикро, що є люди, зокрема молодь, які не цінують людської праці та псують все, що трапляється на шляху, що бачать їх очі і до чого можуть дотягнутися їх руки.

Читайте також: У Шовковичному зірки проведуть тренування

І, напевно, таблички з QR-кодами, які встановлені довкола спортивної локації стали якимось подразненням для цих «героїв». Як-то кажуть: «ламати - не строїти»…

Дії підлітків попали на камери стеження. Напевно їх впізнають і батьки, які зможуть підказати, що потрібно цінувати майно громади.

"Що ж цим "діткам" розповідали батьки у дитинстві, що вони ростуть такими жорстокими?... Як виправляти недоліки виховання? Що дієвіше МОЛИТВИ, ШТРАФ чи ВИПРАВНІ ЗАХОДИ? Лише усім миром можемо подолати мені здається..." -  так коментує ситуацію Татьяна Деревянко

Анна Архангельская також прокоментувала дії нерозумних підлітків: "Дуже прикро, що все так і залишиться, ніхто цих « дітей» не знайде і не покарає за такі вчинки, а вони і надалі будуть ходити і руйнувати все навколо. Тільки виховні роботи і штрафи можуть змінити ситуацію."

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
49

Эта запись была размещена в рубрики: