Вийшов у світ новий альманах 2021 року “Слобожанщина. Погляд у минуле”

Опублікований новий випуск Альманаху «Слобожанщина. Погляд у минуле». Ця документально-наукова збірка вже має свою невеличку історію. Про це розповідає на сторінці у фейсбук його упорядник Олександр Петренко

В 2018 відбулася прем’єра Альманах. Зараз автори й адресати отримують вже 4-е видання. Всі ці книжки документальні й цікаві, тому немає сенсу їх порівнювати й намагатися розібратися чи становляться вони кращими за змістом в порівнянні з попередніми, тощо.

Багато матеріалів, пов'язаних з історією Слов'янська, та з цікавим, неупередженим  науковим поглядом на історичні події та видатних особистостей пов'язаних з містом. Є нові подробиці про життя та творчість видатного українського поета Михайла Петренка.

Окрім того, виходимо за рамки Слобожанщини, тому що в Україні багато цікавих тем. До того ж, в деяких регіонах зовсім не видаються альманахи. У нас немає в планах с кимось конкурувати, ми за документальну тематику.

Для майбутнього треба зберігати не якісь балачки, а документальні дослідження.
Саме цим і намагаємося займатися.

Приємно на сторінках Альманаху розміщувати тексти вже бувалих авторів, а також нових. Бажаємо авторам натхнення, а читачам цікавих прочитань - завершує свій допис автор.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: