Юних мешканців Лиману та району ознайомили з роботою поліцейських і рятувальниківПравоохоронці відповідали на питання дітлахів, демонстрували свій службовий транспорт та спецзасоби, із якими несуть службу. Зустрічі відбулись у навчальних закладах Лиману, селищі Зарічне, селах Торське та Ставки.

Для кожної дитини є цікавим читати про будь-яку професію чи дізнаватись про неї від знайомих, але зовсім інша річ - зустрітись з її реальними представниками та у буквальному сенсі "доторкнутись" до неї.

Днями учні загальноосвітньої школи №5, а за ними і юні мешканці смт Зарічне, с. Торське та с. Ставки провели дуже цікавий час у компанії правоохоронців та рятівників.

Співробітники поліції та ДСНС у яскравій формі розповідали про свою роботу, показували обладнання і транспорт, відповідали на всі запитання, які одне за одним виникали у дітей. Зокрема, хлопці та дівчата дізнались про правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, безпеку на дорозі та адміністративну відповідальність для всіх учасників дорожнього руху.

Як показує досвід, такі заходи мають не тільки інформативний, але й виховний характер. Спілкуючись з гостями у формі, діти скоріше стають обізнаними у навколишньому житті, вчаться бути відповідальними за своє здоров'я та уберігаються від недодуманих вчинків.

Краматорське районне управління поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: