Полиция Краматорска вернула домой 56 детей

З початку року поліцейські Краматорська розшукали та повернули додому 56 дітей

Повідомляє пресслуба Краматорського райуправління поліції.

Поліцейські менш ніж за добу розшукали усіх зниклих неповнолітніх, про яких надходили повідомлення на лінію 102. Троє «мандрівників» мешкали в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. З метою недопущення фактів втечі дітей ювенальні поліцейські провели зустріч з вихованцями та адміністрацією Центру.

Читайте також: Почему в Славянске сегодня звучат сирены полицейских и пожарных машин

На днях т.в.о. начальника сектору ювенальної превенції ВП Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області Владислав Грицай завітав до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Краматорської міської ради.

Поліцейський поспілкувався з адміністрацією закладу про попередження фактів втечі дітей з закладу та необхідність миттєвого реагування та повідомлення до поліції у разі зникнення дитини.

Також Владислав Грицай розповів вихованцям Центру про можливу небезпеку та наслідки втечі з місця мешкання. Адже дитина, яка перебуває без нагляду дорослих легко може стати жертвою зловмисників.

Правоохоронець зауважив, що у разі скоєння протиправних діянь відносно дитини, необхідно звернутися до поліції або подзвонити на номер 102.

«Кожне повідомлення про зникнення неповнолітньої дитини для нас є резонансним. Я наголошую на тому, що не потрібно чекати три доби, якщо зникла дитина або доросла людина. Звертайтеся одразу до поліції», - розповів виконувач обов'язки начальника сектору ювенальної превенції ВП Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області Владислав Грицай.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: