У Слов’янську стартував проект «Пікнік з роботодавцями»

В середу,22 вересня, Слов’янський міський центр зайнятості запросив підприємців та керівників підприємств міста на спільну неформальну зустріч до парку «Шовковичного».

Ця зустріч – перша з багатьох, запланованих центром зайнятості в рамках старт-проєкту «Пікнік з роботодавцями», основною метою якого є перехід на новий рівень співпраці і побудова більш ефективних, діючих інструментів в роботі.

Захід проходив в зовсім незвичному для «традиційно ділових» стосунків між обома сторонами форматі. Так, гості з перших хвилин потрапили до тематичних інтерактивних локацій, де їм потрібно було виконати різні командні завдання. До речі, завдяки цим вправам учасники змогли «прокачати» свої когнітивні та комунікативні здібності, розвинути лідерський потенціал та просто отримати позитивні емоції.

Після активної частини розпочався безпосередньо пікнік, під час якого гості поринули у ще більш розслаблену, неформальну атмосферу, чому сприяло свіже повітря, смачне частування і, звісно, тепле, дружнє спілкування. І незважаючи на похмуру погоду, похмурих облич серед присутніх помічено не було

По закінченню заходу фахівці центру зайнятості і роботодавці подякували один одному за можливість по-новому взаємодіяти в цьому проєкті, а також за багаторічну безперервну підтримку.

Отже, заявляємо про успішне відкриття серії «Пікніків», що стануть зручним майданчиком для обміну думками, обговорення здобутків, аналізу практичних рішень у вирішенні багатьох питань.

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
7

Эта запись была размещена в рубрики: