Как будут работать учебные заведения Славянска с 23 сентября?

карантин

З 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення ухвалено 21 вересня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до оновлених карантинних умов, при "жовтому" рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволяється за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів.

Повідомляє сайт Донецької ОДА

Якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, навчання має продовжуватися (!) з використанням технологій дистанційного навчання.

Відповідно до Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами) при «жовтому» рівні епідемічної небезпеки забороняється:

відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

Згідно зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України №1236 умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів загальної середньої освіти. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм.

Такий «виняток» діятиме при «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебезпеки.

Запроваджені Урядом обмежувальні заходи – це кроки до стримування темпів поширення вірусу, до мінімізації ризиків захворюваності серед населення, до збереження економічної стабільності в державі.

Звертаємося до засновників, керівників усіх закладів освіти та кожного освітянина з пропозицією свідомо поставитися до необхідності вакцинації, адже сьогодні COVID-19 стає “пандемією невакцинованих”.

На сьогодні Україна повністю забезпечена вакциною, організована зручна та доступна інфраструктура роботи пунктів щеплення. Залишилося лише кожному з нас зробити свій вибір на користь здоров’я та безпеки оточення.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
10

Эта запись была размещена в рубрики: