За тиждень у Слов’янську 50 випадків коронавірусу

П’ятдесят лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську за останній тиждень (за попередній тиждень — 53 випадки). Коефіцієнт виявлення складає 12,1%. Таку інформацію надала заступниця начальника відділу охорони здоров’я Марина Порохняк.

Усього в Слов’янську у поточному році зафіксовано 4500 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. 234 з тих, хто захворів — діти, 169 — медичні працівники.

Наразі продовжують хворіти 132 особи. Дванадцять із них госпіталізовані в інфекційну лікарню Краматорська.

Зазначимо, що у поточному році 99 випадків захворювання, на жаль, закінчилися летально. 81 пацієнт серед померлих — особи, старші за 60 років із супутніми захворюваннями.

Додамо, що зараз на самоізоляції перебуває 321 мешканець міста. Крім інфікованих, у це число входять ті, хто контактував із хворими, прибув із-за кордону та члени їхніх родин.

Також за останній тиждень проведено 414 заборів біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР.

Крім того, станом на сьогодні 25 мешканців міста проходять лікування з приводу пневмонії. Восьмеро з них знаходяться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Усі вони обстежені методом ПЛР.

Зазначимо, що всього за поточний рік діагноз “пневмонія” було поставлено 1270 містянам.

Звертаємо увагу, що у поточному році лікувальні заклади міста отримали гуманітарну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медапаратури, кисневих концентраторів на суму 2304,47 тис. грн.
Додамо також, що у місті проводиться вакцинація проти коронавірусу. Наразі вакциновано 20642 особи. Із них першу дозу отримали 11846 людей, другу - 8796.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: