День без автомобіля. Хай вулиці Слов’янська будуть безпечними й комфортними для пішоходів!


22 вересня, у багатьох країнах світу проводиться Всесвітній День без автомобіля (World Carfree Day), девіз якого - Місто як простір для людей, простір для життя.

В цей день автомобілістам (і мотоциклістам) пропонується хоча б на день відмовитися від використання цих споживаючих паливо транспортних засобів. В деяких містах і країнах проходять спеціально організовані заходи, які пропагують ідеї пішого і велосипедного способів пересування, використання громадського транспорту, а також розвиток спільнот з крокової доступністю місць роботи і дозвілля.

День без автомобіля має на меті створити максимально комфортні умови, аби кожен автомобіліст якомога рідше повертався до свого автомобіля. Вулиці мають бути безпечними й комфортними для пішоходів, велосипедистів та всіх, хто не використовує авто. 

Всі бажаючі зможуть сьогодні долучитися до святкування дня без автомобіля. У рамках акції пропонуємо мешканцям Слов'янська прогулятися пішки чи проїхатися на велосипеді, тим самим зберігаючи чистоту та екологію рідного краю! 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: