Зберігаємо історичні пам’ятки Слов’янська. Толока на Вчительскій

Історія нашого міста, як і будь-якого в Україні, - це частина самобутньої культури всього народу, що має свою історичну територію, мову, традиції, пам'ятки архітектури - про це йдеться на  сторінці фейсбук БФ "Слов'янська мрія".

У Слов'янську залишилось не так уже й багато старовинних будівель, і більшість з них, на жаль, знаходиться в занедбаному стані. Наприклад, будинок номер 6 по вулиці Вчительській, одній із давніших вулиць Слов'янська, являє собою історію нашого міста початку ХХ сторіччя. І необхідно зберегти його для прийдешніх поколінь.

Адже дуже важливо ставитися до минулого свого народу як до спільної історичної спадщини. І ми не можемо стояти осторонь, тому зусиллями БФ "Слов'янська мрія" при підтримці Олени Шестопалової на території будівлі була проведена толока.

Це перші кроки кропіткої роботи, які планують проводити члени БФ Слов'янська Мрія" по збереженню історичної пам'ятки міста.

Учасники фонду запрошують всіх небайдужих містян долучитися до цієї справи, бо спільне вшанування свого минулого, пам’ятних місць сприяє об’єднанню суспільства, надає громадянам відчуття причетності до загальнонаціональної спільноти.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
2

Эта запись была размещена в рубрики: