Предприниматели Донетчины дополнительно уплатили более 10 млн. грн. налогов и сборов

налоговая

Залучені податківцями Донеччини до офіційної реєстрації СПД додатково сплатили до бюджету більше 10 млн грн податків та зборів

Податкова Донеччини продовжує роботу щодо детінізації сфери зайнятості населення. За січень-серпень 2021 року з більш ніж 15 тис. громадян було оформлено трудові відносини згідно з чинним законодавством.

Слід зазначити, що після офіційного працевлаштування громадяни стають більш соціально захищеними та набувають права на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності, а також на пенсійне забезпечення в майбутньому.

За 8 місяців поточного року до державної реєстрації суб’єктами підприємницької діяльності залучено 3,6 тис. фізичних осіб, якими додатково сплачено до бюджету більше 10 млн грн податків та зборів.

Не припиняється робота податківців і у напрямку контролю за дотриманням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. За результатами проведених зустрічей з керівниками підприємств Донецької
області 1,4 тис. підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати вище за мінімальну (з 01.01.2021 – 6000 гривень). Як наслідок, до бюджету додатково надійшло 9,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску.

Крім того, за допомогою мобільного додатку «Legal ZrPlat», розробленого ГУ ДПС у Донецькій області, працівник може самостійно повідомити про порушення трудового законодавства. Цей додаток можна безкоштовно завантажити на свій мобільний телефон чи планшет засобами Play Market
( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidpack.legalzrplat ) або App
Store ( https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1 ).

Шановні працедавці! Пам’ятайте, що недотримання чинного законодавства з оплати праці  - це не тільки можливість наразитись на значні суми штрафних санкцій, але й, перш за все, зневага до найманого працівника та його прав, що охороняються державою.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: