160 років рідному селу. Свято, що об’єднало жителів Олександрівки

17 вересня проходило святкування ювілейної дати 160-ти років села Олександрівка. Це свято об'єднало жителів села, які не забувають і шанують звичаї села, не байдужі до свого коріння та культурної спадщини.

Святкування почалось з виступу наших гостей вокального ансамблю “Любисток” під керівництвом Ніни Шаріковой м. Слов'янськ, творчої студії гармонія Любові Мєженіної, яких запросив ініціатор цього свята Іван Коромисло.

Концертна програма складалося з пісень, на вірші місцевих поетів, музику до яких написала Ніна Шарікова. В програмі були гумарески, виступ солістів ансамблю Любові Лисюк та Вікторії Балаклицької, програму провів Андрій Єсеньков. Присутні співали разом з артистами українські народні пісні та були дуже вдячні цьому колективу.

На святі були присутні не тільки селяни, які тут народилися, але ж їх діти та онуки. Діти мали змогу безкоштовно розважатись на великому батуті, насолоджуватись солодкою ватою, попкорном. Усіх пригощали смачним кулешем, млинцями, солодкими пиріжками та іншим солодощами.

Свято продовжувалось святковим концертом та веселими забавами. У центрі села була організована фотовиставка, де були представлені фотографії односельців, кожен з яких залишив свій внесок в історію села.

Наприкінці цього свята пролунав святковий салют.

Організатори свята висловили велику подяку усім хто приймав участь в організації й проведені свята, а також Щиру вдячність та сердечну подяку за надання підтримки фермерським господарствам, таким як: ФГ “Корал”, ФГ “Вікторія” та іншим.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: