Один день з гвардійським патрулем у Краматорську

патруль

З початку року спільні та самостійні військові патрулі Слов’янського полку з середи по неділю заступають на службу з охорони громадського порядку у Краматорську, Дружківці та Костянтинівці.

Центральна площа Краматорська – красиве, затишне місце, що приваблює дорослих та дітей прогулятися скверами, насолодитися прохолодою фонтану. Щоб нічого не заважало відпочинку громадян, на патрулювання тут заступають наряди Національної гвардії України.

Повідомляє  пресслужба Національної гвардії України в ООС

«Головне наше завдання – безпека громадян, щоб вони відчували себе захищеними. Перед виходом на маршрут у відділі поліції кожного разу ми отримуємо інструктаж, відомості про обстановку у місті, а також орієнтування на осіб, які знаходяться в розшуку. Наразі, маємо завдання перевіряти осіб, в тому числі іноземців, щодо порядку дотримання правил перебування в Україні в рамках проведення операції «Мігрант», - говорить начальник військового патруля Сергій Ткаченко.

Лейтенант Костянтин Загоруйко проходить службу у патрульному батальйоні понад рік. Він заступає черговим військових нарядів – здійснює контроль за несенням служби патрульними. Попри нетривалий термін своєї служби, затримував представників незаконних збройних формувань, знаходив муляж вибухового пристрою. Зізнається, що уважність і пильність на службі понад усе.

патруль
«У складі військових нарядів маємо автопатруль, це додає нам мобільності. Ми можемо швидко відреагувати на сигнали, які можемо отримати від патрульних. Крім того, маємо свій маршрут патрулювання. В ході несення служби в зоні нашої уваги особи, що знаходяться в розшуку, підозрілі громадяни, які дивно поводяться при зустрічі з патрулем», - говорить Костянтин Загоруйко.

Зазначимо, що військовими нарядами в ході служби було припинено 7 кримінальних та 52 адміністративних правопорушення, виявлені боєприпаси та заборонені речовини.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
10

Эта запись была размещена в рубрики: