ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ! Громадські слухання онлайн з безпеки журналістів Донеччини


Регіональні онлайн-слухання з питань безпеки журналістів на підконтрольних територіях Донецької області, організовані Національною спілкою журналістів України, відбулись 16 вересня 2021 року.

Слухання відкрили з вшанування пам‘яті загиблих журналістів України. 

У цьому безпековому заході взяли участь журналісти, медіа-експерти та медіа-юристи, високі представники ГПУ, Нацпоіліції з Києва та області.

Серед спікерів слухань – представники МВС та Національної поліції України (центральний апарат, м. Київ), Головного управління Національної поліції у Донецькій області, представники органів прокуратури.

Спікери зустрічі:
Сергій ТОМІЛЕНКО, голова Національної спілки журналістів України
Євгеній БРАГАР, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова
Євгеній Макаров, начальник Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України, м. Київ
Олексій Бонюк, керівник департамент кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора, м. Київ
Олег Пелепюк, заступник начальника департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Офісу Генерального прокурора, м. Київ
Представники ГУНП в Донецькій області:
Олена Продун, заступник начальника слідчого управління ГУНП в Донецькій області
Віталій Кротінов, начальник сектору ГУНП в Донецькій області
Представники Донецької обласної прокуратури:
Ірина Куценко, заступниця керівника Донецької обласної прокуратури
Петро Доллінер, в.о. начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності
Євген Третьяк, прокурор Мангушського відділу Маріупольської місцевої прокуратури № 1

В ході заходу обговорили досить актуальні питання щодо рівня фізичної безпеки журналістів у Донецькій області, актуального стану розслідувань резонансних справ, механізмів покращення рівня фізичної безпеки журналістів України та кроки для зниження кількості інцидентів.

Довідково.

В 2020 році в Україні жертвами нападів стали 77 журналістів (дані «Індексу фізичної безпеки журналістів в Україні» – щомісячного моніторингу фактів фізичної агресії щодо журналістів і медіа України.

У липні 2021 р. Національна спілка журналістів України спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією провела регіональні слухання з питань безпеки журналістів в Одеській області.

У 2021 році Національна спілка журналістів України реалізує кампанію «Протидія безкарності проти журналістів в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: