Гвардійці провели чемпіонат з рукопашного бою у Слов’янську


Понад шістдесят військовослужбовців взяли участь у Чемпіонаті Східного територіального об’єднання з рукопашного бою.

Змагання є традиційними. 2 дні вони тривали на спортивній базі 15-го Слов’янського полку. В них мав право взяти будь-який бажаючий нацгвардієць Східного оперативно-територіального об’єднання. Свої сили випробовували строковці та контрактники, представники офіцерського та сержантського корпусів.

Найстаршому спортсмену було 45 років. «Я виступав у категорії 60 кілограмів, і посів перше місце. Суперники були досить сильними», – поділився учасник змагань від військової частини 3035 майстер спорту міжнародного класу Владислав Шульга.

«Враження – найкращі! Я посів друге місце. Суперник – дуже сильний боєць зі Слов’янська. З такими боротись непросто, але приємно», – розповів учасник змагань від військової частини 3051 Владислав Казимерчук

Читайте також: Олімпійський урок «КВЕСТ. Спортивний школярик» відбувся у Слов’янську

«У цьому році було скасовано в Україні багато змагань з рукопашного бою. Але ми робимо все можливе, аби спортсмен виступав, інакше він втрачає стимул підтримувати форму, деградує, втрачає клас. Добре виступили учасники зі Слов’янська. Чемпіонат проводився за олімпійською системою – на виліт.

Працювали у режимі дозованого контакту без зупинки часу», – пояснив начальник фізкультури і спорту Східного територіального управління підполковник Віталій Бухарінов.

На його переконання рукопашний бій є життєво важливою спортивною дисципліною для військовослужбовців.
Наразі розглядається варіант проведення наступного року відкритого чемпіонату з рукопашного бою, де могли б взяти участь усі бажаючі представники з військових та правоохоронних структур.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ
Група інформації та комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: