Береги Казенного Торця стали чистішими. У Слов’янську відбулась ЕКОтолока «ЧистоТАК!»

17 вересня 2021 року в м. Слов’янськ відбувся екологічний івент у форматі ЕКОтолоки «ЧистоТАК!». 

Цей захід відбувся з метою поширення екологічних знань та привернення уваги до проблематики якісного стану водних ресурсів та збереження природно-заповідних територій в басейні Сіверського Дінця, а також здорового способу життя та простих ЕКОкроків заради довкілля.

Окрім того було приверненуто увагу громадськості до проблем засмічення берегів та забруднення побутовими відходами водних ресурсів, необхідності формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості громадян.

Організаторами толоки виступили Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів та громадська організація  «Сіверський Донець – відродження».

Всіх небайдужих до питань екології звернувся начальник Сіверсько-Донецького басейного управління Сергій Трофанчук.

В ході ЕКОтолоки «ЧистоТАК!» за участі молоді та громадськості було організовано прибирання сміття на лівому та правому берегах р. Казенний Торець в районі автомобільного мосту у м. Слов’янськ для попередження забруднення побутовими відходами р. Казенний Торець (притоки Сіверського Дінця).

За словами організаторів ЕКОтолока «ЧистоТАК!» проводиться з нагоди Міжнародного дня чистих берегів (International Clean Beach Day) та Всесвітнього дня прибирання (World Cleanup Day), під егідою Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Окрім того, для проведення екологічного виховання для учасників, на заході були присутні об’єкти природно-заповідного фонду (РЛП «Краматорський» та РЛП «Словянський курорт»);

Директорка Слов'янського ландшафтного парку Лілія Рудіч передала для редакції нашого видання одну з рідкісних фотографій одного з самих розповсюджених птахів парку - ходулешніка.

Відбулась презентації можливостей Лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР як одного з чотирьох базових лабораторних центрів в системі Держводагентства;

У заході прийняли участь ентузіасти громадського моніторингу води – осередку громадянського суспільства «Друкарня» та ГО «Клуб рибалок України – UaFishingClub», прихильники здорового способу життя – зі Словянського хіміко-механічного технікуму та ГО «Клуб органічного землеробства»;

Для учасників толоки представили святкову концертну програму за участі творчих колективів Слов’янська.

Завтра у Святогірську екологічні заходи продовжуться та відбудеться  ЕКОфестиваль «День Сіверського Дінця».


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

20
2

Эта запись была размещена в рубрики: