Кава з правозахисниками. Як згуртувати громаду Слов’янська?

15 вересня у осередку громадянського суспільства Друкарня у Слов'янську  відбувся цікавий захід - "Кава з правозахисниками: виклики правам людини".

"Кава з правозахисниками" - зустріч з представниками громадських організацій та місцевої влади, експертів, громадських діячів та журналистів.

На зустрічі за кавою учасники разом з модераторкою дискусії виконавчою директоркою ГО “Центр громадянських свобод” Олександрою Романцовою, спробували знайти відповіді на такі питання:

● з якими складнощами доводиться стикатися у сприянні згуртованості населення в регіоні?

● яких саме рішень не вистачає від української влади?

● які можливості для вирішення проблем надають коаліційні інструменти громадянського суспільства?

Серед запрошених спікерів: Михайло Савва - доктор політичних наук, професор, голова правління Експертної групи «Сова», експерт з оцінювання мотивів кримінального переслідування.

Після закритої зустрічі відбувся показ та обговорення фільму фільму для журналістів “По той бік “Ізоляції” та відбулось відкрите спілкування для усіх охочих.

Захід відбувся в рамках проєкту «Пункт 7» / Point 7 (офіційна назва «Сприяння соціальній згуртованості в Україні») у партнерстві ABA ROLI Ukraine, Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
13

Эта запись была размещена в рубрики: