Екотолока на березі Казеного Торця в Слов’янську та Екофест на Сіверському Дінці. Долучайтесь!

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів запрошує бажаючих долучитись до ЕКОтолоки «ЧистоТАК!» та ЕКОfest «День Сіверського Дінця 2021» в рамках масштабного екологічного івенту до Міжнародного дня чистих берегів (International Clean Beach Day), Всесвітнього дня моніторингу води (World Water Monitoring Day) та з нагоди 15-річчя Дня Сіверського Дінця 2021.

17 вересня 2021 року в м. Слов’янськ відбудеться екологічний івент у форматі ЕКОтолоки «ЧистоТАК!» та ЕКОфестивалю «День Сіверського Дінця».

Організатори – Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів та громадська організація  «Сіверський Донець – відродження».

  • ЕКОтолока «ЧистоТАК!» проводиться з нагоди Міжнародного дня чистих берегів (International Clean Beach Day) та Всесвітнього дня прибирання (World Cleanup Day), під егідою Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

В ході ЕКОтолоки «ЧистоТАК!» за участі молоді та громадськості буде організовано прибирання сміття на лівому та правому берегах р. Казенний Торець в районі автомобільного мосту у м. Слов’янськ для попередження забруднення побутовими відходами р. Казенний Торець (притоки Сіверського Дінця).

Мета: привернення уваги громадськості до проблем засмічення берегів та забруднення побутовими відходами водних ресурсів, необхідності формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості громадян.

2) ЕКОfest «День Сіверського Дінця» проводиться з нагоди Всесвітнього дня моніторингу води (World Water Monitoring Day) та 15-річчя Дня Сіверського Дінця.

В рамках ЕКОfest «День Сіверського Дінця» на набережній Казенного Торця планується розміщення різних ЕКОлокацій, у т.ч.:

  • об’єктів природно-заповідного фонду (РЛП «Краматорський» та РЛП «Словянський курорт»);
  • презентації можливостей Лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР як одного з чотирьох базових лабораторних центрів в системі Держводагентства;
  • ентузіастів громадського моніторингу води – осередку громадянського суспільства «Друкарня» та ГО «Клуб рибалок України – UaFishingClub»;
  • прихильників здорового способу життя – зі Словянського хіміко-механічного технікуму та ГО «Клуб органічного землеробства»;
  • святкова концертна програма за участі творчих колективів Слов’янська.

 

 Мета: поширення екологічних знань та привернення уваги до проблематики якісного стану водних ресурсів та збереження природно-заповідних територій в басейні Сіверського Дінця, а також здорового способу життя та простих ЕКОкроків заради довкілля.


Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
2

Эта запись была размещена в рубрики: