В парку Шовковичному у Слов’янську міські волонтери презентували свої добрі справи


Перший волонтерський фестиваль відбувся, як і планувалося, 11 вересня, на День народження міста, на одній з локацій парку Шовковичний. Так про це повідомляють його організатори.

Ми віремо, що цією подією народжується добра традиція збиратися, спілкуватися, ділитися напрацюваннями і досвідом волонтерам вже сталих організацій громадянського суспільства з тими, хто робить перші кроки у волонтерському русі.

Читайте також: Слов'янська мрія створювала свято своїми руками

Досвічені представники громадських і благодійних організацій не лише наставляли молодих волонтерів. Усі разом грали, співали, з азартом виконували завдання пізнавального квесту.

Новостворені волонтерські команди навіть отримали у якості подарунка стратегічну сесію, а ще багато чого приємного і корисного.

>Фестиваль волонтерів є частиною інформаційного компоненту проєкту «Створення Громадського ресурсного центру розвитку волонтерства», що реалізовується ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Зробимо наше місто цікавим та активним. Попереду ще багато нових, корисних справ - кажуть волонтери.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
8

Эта запись была размещена в рубрики: