Місто без конфліктів. Ненасильницький діалог відбувся у Слов’янську

По всій Україні починається Акції відкритих діалогів в громадах, які ініційовані до Міжнародного дня Миру, який відзначається 21 вересня.

Молодіжна організація СТАН \ STAN ініціювала цю акцію та в партнерстві з громадськими організаціями з малих та великих міст України та почали проводити такі заходи.

Організація “Вік щастя” першою організувала такий діалоговий майданчик в місті Слов’янську 11 вересня в день міста.

Читайте також: "Слов'янська мрія" - створюємо свято своїми руками!

Ненасильницький діалог під відкритим небом за круглим столом провели координатори організації та досвідчені тренери-модератори діалогів Dmytro Kuznietsov та Julia Sinkevych з використанням методики проведення таких діалогів.


Більше тридцяти мешканців громади Слов’янська сідали за діалоговий стіл, за яким піднімались питання миру і злагоди в місті. Модератори ставили запитання, що найважливішим є на думку учасників для того, щоб громада розвивалась і були подолані ті конфлікти, які зараз існують в суспільстві.

Кожен з учасників діалогу висловлював свою думку, а разом вибирали пріоритетний шлях до миру в громаді. Думки людей в подальшому будуть використані в просвітницьких матеріалах, які створить наша організація в партнерстві, і надалі буде працювати в напрямку розвитку суспільства.

Можливість спілкуватись за круглим столом мали прості мешканці Слов’янська, активісти громади і представники влади. Дякуємо всім, хто долучився до діалогів.

Окрема подяка Cлов'янська міська рада та її керівництву , які прийняли участь в діалогах та разом з нашою організацією працюють в напрямку розвитку та згуртованості Громади Слов’янська.

Широке проведення Міжнародного дня миру в Україні в 2021 році ініціювала Молодіжна організація “СТАН” (Україна) та освітня ініціатива “Free ІТ” (Бєларусь) — учасники програми діалогу та співробітництва в рамках проєкту БДІПЛ ОБСЄ OSCE Office for Democratic Institutions and Human Rights (ODIHR)"Просування людського виміру безпеки в Україні". Думки та інформація, висловлені учасниками програми, не обов'язково відображають політику та позицію ОБСЄ.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: