На Лиманщине прошла церемония награждения победителей городского конкурса “Человек года”

человек года лиман

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу “Людина року” пройшла у Центрі культури та дозвілля міста Лиман 9 вересня, напередодні Дня міста Лиман.

Повідомляє офіційний сайт Лиманської громади.

Відкрив церемонію нагородження Лиманський міський голова Олександр Журавльов: “Сьогодні, напередодні Дня народження нашого рідного міста, ми зібралися, щоб підбивати підсумки міського конкурсу “Людина року”.

голова лиман

Визначити найкращих у своїх номінаціях та провести нагородження працівників різних галузей господарства та сфер життя нашої громади за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, освітній та культурній діяльності.

Шановні номінанти, незалежно від того, хто з Вас стане переможцем - вже те, що ви є номінантами цього конкурсу, говорить про високу оцінку вашої праці колегами по роботі та ваших здобутків керівництвом.
Сьогодні всі слова підтримки й подяки, шановні номінанти, адресуються Вам, бо саме Ви докладаєте всіх зусиль заради того, щоб наше місто змінювалося на краще, розквітало й розвивалося, ставало комфортніше для проживання.

Читайте також: Веселится и ликует весь народ! Славянск празднует и улыбается

Нехай вдача обдарує Вас найціннішим - Перемогою в конкурсі!”
Номінантів та переможців нагороджували міський голова, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, представник регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця», начальники та спеціалісти відділів та управлінь міської ради та її виконавчого комітету.

Серед 56 номінантів, шляхом сліпого жеребкування виявили переможців 18 номінацій. Ними стали:

«Залізничник господарства перевезень року»:
Григор’єв Олександр Миколайович — складач поїздів 6 розряду Станції Лиман структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;

«Залізничник локомотивного господарства року»:
Прохоровський Олег Ігорович - черговий локомотивного депо (основного) структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;

«Залізничник колійного господарства року»:
Заіченко Сергій Леонтійович — бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд 6 розряду дільниці з поточного утримання колії №2 структурного підрозділу «Лиманська дистанція колії» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»4

«Залізничник господарства приміських пасажирських перевезень року»:
Забоцька Ольга Анатоліївна - провідник пасажирського вагона (моторвагонного поїзда) структурного підрозділу «Лиманське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;

«Залізничник вагонного господарства року»:
Шепель Андрій Володимирович — майстер вагонного депо структурного підрозділу «Лиманське вагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;

«Залізничник господарства електрифікації року»:
Рибець Петро Іванович - старший електромеханік дільниці І групи структурного підрозділу «Лиманська дистанція електропостачання» регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;

«Залізничник господарства автоматики року»:
Данілейченко Андрій Володимирович - старший електромеханік дільниці структурного підрозділу «Лиманська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;

«Працівник освіти року»:
Тиха Інна Володимирівна — учитель математики Лиманського навчально-виховного комплексу “гімназія - загальноосвітньої школи І ступеня”;

«Молодь Лиманщини»:
Гончаров Ігор Миколайович - вчитель “Захисту України” Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

«Працівник охорони здоров’я року»:
Петрук Анастасія Юріївна- лікар терапевт терапевтичного відділення, Комунального некомерційного підприємства “Лиманська центральна районна лікарня”;

«Соціальний працівник року»:
Любченко Ірина Олександрівна - завідувач сектором прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій Управління соціального захисту населення Лиманської міської ради;

«Фізична культура і спорт»:
Лавриненко Наталія Вікторівна - тренер - викладач з волейболу Обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків;

«Діяч культури та мистецтва року»:
Сєрік Василь Васильович — письменник, член громадської організації “Літературне об’єднання “Промінь”;

«Підприємець року»:
Довженко Кирило Олегович - Фізична особа-підприємець;

«Аграрій року»:
Шилов Олег Вікторович - Фізична особа-підприємець Вівчарська ферма “Агродом”;

«Лідер органів самоорганізації населення»:
Хухрянська Валентина Іванівна - голова мікрорайону “Східний”;

«Професіонал року у комунальній сфері»:
Бабенко Юрій Євгенович - слюсар ремонтник 4 розряду каналізаційні очисні споруди Лиманського ВУВКГ Комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”;

«Юний талант»:
Савченко Таміла Олександрівна - учениця 6 класу Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради.

Для присутніх на заході жителів Лиманщини, а також номінантів, творчі колективи Центру культури та дозвілля міста Лиман підготували приємні музичні подарунки.
Всі учасники отримали дипломи про участь у міському конкурсі та пам’ятні подарунки, переможці у номінаціях отримали стрічки “Людина року”.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: