У Слов’янську поліцейські зустрілись з молоддю та запросили до навчання


Правоохоронці познайомили старшокласників з перевагами своєї професії і запросили до навчання.

Кожен мав можливість отримати всю необхідну інформацію для вступу у виш та ознайомитися з роботою поліції в неформальній обстановці.

Організатором фестивалю поліцейської та юридичної освіти є Головне управління Національної поліції в Донецькій області та Донецький державний університет внутрішніх справ.

Участь у заходах взяли працівники різних підрозділів: спецпризначенці, кінологи, вибухотехніки, патрульні, фахівці з управління персоналом.

Відвідувачів зустрічали тематичні локації: екіпірування правоохоронців, спецтранспорт, технічне оснащення поліції.

Перед старшокласниками виступали представники навчального закладу та курсанти.

У своїх виступах вони відзначили особливості надання освітніх послуг на юридичному факультеті інституту, розповіли про особливості навчання у їхньому виші, про переваги професії поліцейського, розповіли і про свою участь в культурно-масових та спортивних заходах у різних куточках Донеччини.

Своїм досвідом та історіями з поліцейського життя з гостями поділився начальник відділу поліції Слов'янська Ігор Кулагін і запросив школярів приєднатися до поліцейської родини.

Для гостей виступив оркестр Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Також творчій виступ підготували учасниці «Ліги майбутніх поліцейських».

На завершення відбулось вручення іміджевої продукції та загальне фотографування.

Всього близько 200 старшокласників стали учасниками профорієнтаційного заходу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
8

Эта запись была размещена в рубрики: