В Донецкой области восстановят более 400 домов, поврежденных из-за агрессии РФ

дом восстановят

Відновити восени ще понад 400 будинків, пошкоджених через збройну агресію Росії на сході України, планують у Донецькій області.

Повідомляє сайт Донецької ОДА.

З 1 вересня на Донеччині знову розпочаті роботи з відновлення пошкоджених будинків у населених пунктах поблизу лінії розмежування, які були пошкоджені внаслідок обстрілів російських окупаційних військ. Бригади з-поміж співробітників ДСНС проводитимуть відновлювальні роботи на об’єктах у прифронтовій зоні, поки триматиметься суха погода.

Читайте також: Любимый город другу улыбнется. С Днем рождения, Славянск!

Заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін разом з керівниками Авдіївської, Торецької, Світлодарської, Очеретинської ВЦА та Бахмутської РДА ознайомилися з ходом відновлення житла співробітниками ДСНС у Ласточкіному, Авдіївці, Верхнєторецькому, Торецьку, Новолуганському.

"За два місяці ми повинні встигнути відновити понад 400 будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії", - наголосив Вадим Філашкін.

Також Вадим Філашкін підкреслив, що триває робота з компенсації за повністю зруйноване житло: з початку року ухвалено рішення про виплату грошових компенсацій 196 особам на загальну суму 47,3 млн гривень.

хата

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: