У Слов’янську відзначать Всесвітній день прибирання на Шовковичному та Слов’янському курорті

Цього року Україна у 24 областях вийде на масштабне прибирання 18-го вересня о 10:00.

В акції візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

Читайте також: Шелковичное стало безопасным. В Славянске наградили участников разминирования озера

Осередок громадянського суспільства “Друкарня” у Слов’янську другий рік поспіль є організатором World CleanUp Day у нашому місті та запрошує усіх небайдужих містян долучитись до акції.

  “Спільно з Всеукраїнським міжнародним рухом "Let's do it Ukraine" ми долучаємось до акції з метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору. 

Вже наступної суботи о 10:00 чекаємо тебе на локаціях: озеро "Шовковичне" (місце зустрічі за квітковим ринком) та Слов'янський курорт (озеро Рапне, місце зустрічі: на зупинці громадського транспорту "Слов'янський курорт")”, - зазначають організатори заходу.

Розклад заходу:

10:00-13:00 - прибирання на локаціях

13:00-15:00 - неформальне спілкування, чаювання, смаження маршмеллоу на локації озеро "Шовковичне".

Для участі у акції зареєструйтесь, будь ласка, за цим посиланням: https://forms.gle/QKfjtciFoJzpRX4b8  та оберіть зручну для вас локацію.

Усі необхідні матеріали для роботи (маски, рукавички, мішки) організатори нададуть вам перед початком акції! 

З усіх питань звертайтесь до координаторки Капіталіни Пасікової: 38(066) 978 45 88 

Важливо!!

ЗАХІД НЕ Є ПОЛІТИЧНОЮ АКЦІЄЮ! 

За правилами, прописаними у статуті "Let's do it Ukraine", на заході не має бути жодної політичної символіки тощо.

Організатори World Clean Up Day у Слов'янську осередок громадянського суспільства "Друкарня" за підтримки Слов'янської міської ради та Німецької неурядової організації "Хліб для Світу".

Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об’єднує понад 50 млн учасників. Під час першого Всесвітнього дня прибирання в Україні активною учасницею стала Президентка Естонії.

 Минулого року до акції приєдналися Президенти ряду країн, а також князь Монако Альберт II та принцеса Швеції Вікторія, активістка Грета Тунберг. У 2017 році «Let’s do it Ukraine» об’єднали понад 1 100 000 учасників.  Минулого року 140 тисяч учасників очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах. Спільними зусиллями було зібрано 764 тонни сміття.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
2

Эта запись была размещена в рубрики: