У Слов’янську продовжується ревакцинація нацгвардійців

На базі медичного пункту Слов’янського полку пройшов черговий етап вакцинації особового складу. Офіцери, військовослужбовці контрактної служби, а також службовці частини отримали другу дозу вакцини.

Як зазначили у медичній службі полку військовослужбовці частини вже не вперше проходять вакцінацію. Всі вакцини, які використовують, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я: AstraZeneca, Coronavac і
Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Для проведення щеплення була запрошена медична бригада Краматорської сімейної амбулаторії, яка опікується медичним обслуговуванням гвардійців. Старший лейтенант медичної служби Марта Михайлик, тимчасово виконує обов’язки начальника медичного пункту полку. За освітою вона лікар-терапевт, в частині працює вже рік.

«Сьогодні проводимо ревакцинацію, але разом з тим є і такі, що отримують першу вакцину. Станом на сьогодні в частині вакциновано майже 85% особового складу, наші гвардійці мають можливість скористатися послугами медичної бригади МОЗ, яка проводить щеплення на базі нашого медпункту. Також військові можуть вакцинуватися в будь-якому пункті в місті, після чого представити нам довідку. Крім того, надаємо можливість військовослужбовцям самостійно обирати вид вакцини. На даний час охоче вакцинуються солдати і сержанти строкової служби, бо отримана повна доза вакцини знімає обмеження щодо виходу в місто, де є можливість зараження. А це і звільнення в місто, і служба з охорони громадського порядку та КЕОП», – зазначає старший лейтенант Михайлик.

Також сьогодні військовослужбовці Східного ОТО проходили процедуру вакцинації у Сєверодонецьку на базі ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Луганській області". В цілому більше 80 військовослужбовців отримали щеплення.

«Рішення щодо вакцинації прийняв самостійно. Обираючи виробника вакцини, а така можливість у нас була, читав про реакцію та розпитував людей. Сьогодні зробив другу, почуваюся добре. Доречи, в мене і після першої не було жодних побічних реакцій. Взагалі то вважаю, що це необхідно, батьки моє рішення також підтримали. Крім того весною звільняюсь зі строкової служби, планую виїжджати кордон, тож
впевнений, що мені ця вакцинацію буде в нагоді», – говорить строковик солдат Олег Човган.

«На дворі осіння пора, невдовзі похолодання і зростання захворюваності, тож запасайтеся вітамінами, використовуйте засоби індивідуального захисту і безумовно беріть участь у створенні колективного імунітету», – саме такі поради дає всім лікар Марта.

Нагадаймо, що за даними Центру громадського здоров’я 07 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 2 772 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість вакцинованих осіб від COVID-19 від початку
кампанії складає 5666019.

Пресслужба НГУ в ОТУ «Північ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: