Активісти продовжують захищати Славкурорт від “загарбників”


Продовжується захист СЛАВКУРОРТУ від загарбників ФПУ. Тяжко 20 років стучати і стучати у всі стіни, щоб пробити в них двері. Для цього треба мати сильну мотивацію, або відповідальність перед людьми,

вірність присязі, коли нас вибирають головами ГО , що ми повинні стояти до останнього на захисті прав і інтересів людей з інвалідністю, щоб не трапилось з нами. Так про це на сторінці фейсбук пише відома громадська активістка та правозахисниця Надія Поламарчук

Ми мали сотні переговорів, сотні зустрічей, у всіх ешелонах влади, але досі нема офіційного результату. Мабуть без акції протесту не обійдеться, бо кабінетні чиновники відпочивають на Канарах, і їм на наше здоров'я, начхати.

На днях зустрілись з Комісією з Києва з УКРПрОФОЗДОРОВНИЦІ. Вони вже підписали усі документи на передачу Курорту у державну власність, але тепер , не знають кому його передати.

Як кажуть усі разом добили ФПУ, тепер треба їхати до Києва і добивати вимагаючи у влади спасіння нашої оздоровниці - завершує свій допис автор.

Допис зібрав багато прихильників, і ось що пишуть люди.

Людмила Гацула: Надежда Степановна, обратитесь на прямую к президенту, я думаю он решит этот вопрос! Терпения Вам и удачи, мы Вас всегда поддержим!

Вікторія Назаренко: Що це за країна? Такий дар божій як Славянський курорт і не потрібен! Нічого, що він потрібен для лікування тисячам людей з інвалідністю- почекають. Сумно. Надія Степанівна, тільки вперед! Ваша команда зробила і робить все можливе для збереження цієї здравниці! Приїздіть до Києва! Ми теж прийдемо і підтримуємо! Слава Україні!

Татьяна Мовчан пише: Со всех городов люди с инвалидностью уже подготовились идти на Киев к президенту за санаторий Славянский. Терпение у людей кончилось видеть этот беспредел.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

38
2

Эта запись была размещена в рубрики: