Отключу, когда раскинет ветки по весеннему ваш белый сад… Предупреждение от электросети

вішка

Дуже загрозливе попередження з'явилось на сайті Слов'янської міської ради для недбайливих господарів приватних будинків. Зокрема, мова йде про дерева, кущі та інші зелені насадження, що можуть замкнути гілками електричні дроти.

Увага! Слов’янська міська рада нагадує!

Відповідно до пункту 8 Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 № 209 (зі змінами), в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній забороняється саджати дерева та інші багаторічні насадження.

Відповідно до ст. 112 Земельного Кодексу України, ст. 35 Закону України «Про охорону земель» власники земельних ділянок та землеутримувачі зобов’язані захищати землі від захаращення чагарниками та малоліссям з метою недопущення замикань та можливості своєчасного проведення ремонтних робіт електромереж.

У разі самочинної посадки мешканцями приватного сектору дерев в охоронній зоні електричних мереж, всі роботи по приведенню до належного стану зелених насаджень для відновлення електропостачання, а також для створення належних умов їх експлуатації, виконуються коштом приватних осіб.

Слов’янська міська рада попереджає, що при знеструмленні споживачів через вростання гілок дерев, кущів та інших зелених насаджень, електрична енергія на пошкоджені ділянки Слов’янською РЕМ ПОДАВАТИСЬ НЕ БУДЕ до приведення в норму власниками насаджень охоронної зони електричних мереж.

З огляду на наближення зміни погодних умов та ймовірності негативних наслідків від дії сезонних поривів вітру, міська рада рекомендує своєчасно проводити доглядові роботи поряд зі своїми будинками.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
5

Эта запись была размещена в рубрики: