Безпека та злагода в громаді! В День міста Слов’янська відбудеться дискусія простонеба


Вже скоро Слов'янськ відзначить "День міста 2021". Багато заходів буде організовано у цей день, 11 вересня, на різних майданчиках міста.

Одним з них стане локація організації «Вік  щастя», що розташується на вул. Шевченко. О 13 годині там відбудеться Всеукраїнська акція до Міжнародного дня миру “Ненасильницький діалог під відкритим небом

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 «День миру» і відзначається щорічно 21 вересня – Міжнародний день миру.

До цого Дня весь прогресивний світ готує різноманітні акції та події.

Молодіжна організація “СТАН” з міста Івано-Франківськ ініціювала   провести  в вересні  2021 року діалогові  акції  у форматі під відкритим небом в 10 містах України. Цими містами стануть Батьово, Тячів (Закарпатська область) Долина, Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), Біловодськ, Лисичанськ (Луганська область),Мелітополь, Запоріжжя (Запорізька область), Нова Каховка (Херсонська область), Слов’янськ (Донецька область).

Слов’янськ став одним із таких міст,  а  Громадська організація “Фундація підтримки осіб старшого віку  “Вік щастя” -  партнером ,  в  проведенні цієї акції, яка відбудеться 11 вересня 2021 року на вулиці Шевченко, початок о 13 годині.

Локальні координатори ГО “Вік щастя”, які пройшли навчання, організують ненасильницький   діалог  під відкритим небом, та  будуть намагатись зробити цей діалог, якомога ширше,  залучити до діалогу представників влади, громадських активістів,  людей старшого віку,  людей різних соціальних та етнічних груп,  переселенців, людей з інвалідністю, тощо.

Шляхом  відкритого діалогу  ми будемо говорити про:  

-  безпеку в громаді та вирішення конфліктів;

-  російсько-український збройний конфлікт;цінності, котрі обрало українське суспільство під час Революції гідності; шлях євроінтеграції;

- критичне мислення; протидію дезінформації, що є одним із чинників розпалювання ворожнечі всередині суспільства;

- зміни клімату; збереження навколишнього середовища, як цінність, навколо якої можуть і мають об'єднуватись люди.

До участі  в діалозі запрошені представники органів самоврядування, люди поважного віку, громадські активісти,   та шляхом відбору мешканці міста, які будуть мати бажання  долучитись до діалогу.

Акція до  Міжнародного Дня  Миру стане приводом, для того щоб налагоджувати   зв’язки між різними спільнотами в громаді Слов’янська та  зміцнювати  громадянське суспільство в Україні.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
7

Эта запись была размещена в рубрики: