Операція “Мігрант”. З Донеччини примусово вишлють 4-х нелегалів


Операція «Мігрант»: за три дні поліція Донеччини вжила заходів до чотирьох іноземців-нелегалів

Оперативники міграційної поліції та територіальних підрозділів виявили двох громадян Російської Федерації  та двох  - Узбекистану, які незаконно перебували на території України.

На Донеччині з 1 вересня триває практичний етап профілактичних заходів, спрямованих на протидію нелегальній міграції та іншим порушенням у міграційній сфері.

Упродовж перших трьох діб поліцейські спільно з працівниками ГУ Державної міграційної служби України в Донецькій області встановили нелегалів - громадян РФ та Республіки Узбекистан, які переховувалися від органів влади.

За матеріалами поліції відносно іноземців міграційною службою складено протоколи за ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та прийнято рішення про їх примусове повернення до країн походження.
Двом із порушників заборонено в’їзд в Україну на три роки.

Нелегальні мігранти повинні самостійно покинути територію держави у визначений строк. В іншому випадку буде порушено процес їх видворення у судовому
порядку з подальшим  поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців у супроводі поліції.

Особливу увагу правоохоронці приділяють затриманню та видворенню іноземців, які скоюють  на території України злочини.  З початку операції «Мігрант» з держави вже видворено раніше судимого громадянина Узбекистану.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: