В Краматорську відкрили новий офіс Донецької торгівельно-промислової палатиУрочисто відкрили центральний адміністративний офіс Донецької торгово-промислової палати у Краматорську. Розповідає на своїй сторінці у фейсбук очільник Донецької ОДА Павло Кириленко.

З нагоди прийдешнього Дня підприємця вручив почесні грамоти трьом підприємцям та колективу Донецької торгово-промислової палати за вагомий внесок у розвиток економіки і підприємницької діяльності в регіоні.Неабияк тішить, що наш малий та середній бізнес здатен не тільки об’єднатися заради захисту власних інтересів, але й залучити місцеві підприємства у контекст міжнародної економіки. Свідчення цього – численні міжнародні форуми та програми, учасником яких є Донецька торгово-промислова палата.

Напередодні Дня підприємця важливо пригадати, що бізнесмен, представник середнього класу – це не тільки заможна людина, але й людина відповідальна. Це той, хто готовий боротися за себе і свою країну.

Чим успішнішою буде наша економіка, тим більше спроможностей матиме держава для захисту своїх інтересів та територіальної цілісності. І про це теж варто завжди пам’ятати.

Дякую колегам із Донецької торгово-промислової палати за постійну співпрацю і вітаю зі святом!

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: