Учасники Центру культури “Слов’янщина” відвідали меморіальні місця Святогірська


31 серпня 2021 року відбулося виїзне засідання колективу Центру культури та духовності «Слов’янщина».

Разом з куратором колективу Піддубною Вікторією Миколаївною, провідним бібліотекарем читальної зали Центральної міської бібліотеки, учасники клубу згідно щорічної традиції здійснили подорож до Святогірська. Для людей похилого віку важливу роль в житті відіграє спілкування, а також цікаві зустрічі, пізнання прекрасного й корисного, відкриття нових талантів, обмін думками та досвідом.  Допомогти людям похилого віку знайти нові мотивації в житті, організувати культурне дозвілля – добра справа.

Перша зупинка – село Богородичне. Учасники подорожі вшанували пам’ять воїнів Другої світової війни та поклали квіти до Братської могили.

На Святогірському міському кладовищі за участю депутата Святогірської  територіальної громади Л.К. Синяк поклали квіти на могилу Савченка В.М., який довгі роки був керівником аптеки № 80 та неодноразово обирався  депутатом Слов’янської міської ради.

Далі колектив зустрівся з головою Святогірської ТГ В.В. Бандурою та його заступником А.О. Целовальниковим. Члени Центру культури та духовності «Слов’янщина»  розповіли  їм про свою діяльність  і плани на майбутнє. У відповідь Володимир Бандура погодився сприяти здійсненню заходів до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Гості отримали задоволення від  спілкування та  надію на подальшу співпрацю і дружні творчі стосунки.

Наприкінці мандрівники здійснили екскурсію до Свято-Успенської Святогірської Лаври та зробили світлини на пам’ять.

Повернулась делегація до Слов’янська з бадьорим настроєм та натхненням до нових творчих звершень.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: