Жители Славянска смогут узнать своего поставщика газа

Слов’янцям пропонують впевнитися, хто саме постачає їм газ - про це інформує сторінка Слов'янської міської ради.

Біля 10 тис. абонентів Слов’янської громади отримують на сьогодні газ від так званого “Постачальника останньої надії” (ПОН). Вартість кубічного метру палива у цього постачальника дорівнює 12 грн. І якою вона буде через місяць, зараз не скаже ніхто.

У той же час НАК “Нафтогаз” пропонує ціну 7,96 грн/м3. Цей тариф фіксований, запевняють постачальники, і тому залишиться незмінним до закінчення прийдешнього опалювального сезону.

Справа в тому, говорять представники “Нафтогазу”, що багато хто з абонентів навіть не знають, хто саме є їхнім постачальником. Адже “Постачальником останньої надії” держава у минулому році призначила той самий “Нафтогаз”. Але для того, щоб отримувати послугу на 4 грн дешевше, треба перейти від ПОНу до комерційного постачальника НАК “Нафтогаз”. Для цього необхідно надати пакет документів — паспорт, ідентифікаційний код та підтвердити права власності на житло.

Зробити це можна безпосередньо в офісі “Нафтогазу”, який розташований за адресою: вул. Лозановича, 6, м. Слов’янськ, або на сайті www.gasua. Для мешканців, які за станом здоров’я не в змозі відвідати офіс, влаштують виїзні прийоми.

Додамо, що для більш дієвого залучення абонентів постачальник пропонує співпрацю ОСББ та керуючим компаніям.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
2

Эта запись была размещена в рубрики: