Чому вчитися будемо? Фокус-група визначила освітні потреби осіб 50+ у Слов’янську


Фундація осіб поважного віку "Вік щастя" минулого тижня провела дослідження ОСВІТНІХ потреб мешканців Слов'янської ОТГ . 

Для цього була проведена фокус-група, де зібрались особи з віком 50+, щоб визначити те, чому б вони хотіли би навчитись. У ході дискусії та спілкування учасники дискусії обговорили освітні потреби дорослого населення Слов'янської ОТГ.

Серед освітніх програм, що запропонували учасники дискусії - були потреба у навчанні цифровим навичкам, вивченні мов, організації заходів здорового образу життя та творчі потребності - танці, гра на музичних інструментах та інше.

За словами організатора фокус-групи Наталі Бондаренко, за підсумками обговорення учасники фундації "Вік щастя" планують у найближчій час преставити ці питання на Раді сеньорів при Сло'вянському виконкомі, щоб в подальшому створювати курси, залучати тренерів і експертів для неформальної освіти людей 50+.

Нагадаємо, що неформальна освіта - це будь-які короткострокові і середньострокові освітні програми некомерційних і коменрційних організацій поза межами закладів формальної освіти (технікумів, університетів, коледжів тощо)

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: