Правоохранители перешли на усиленный вариант несения службы на торжествах в День государственного флага и Дня Независимости Украины

полиция

Поліція Донеччини готова до забезпечення публічного порядку під час масових заходів 23 та 24 серпня

Правоохоронці перейшли на посилений варіант несення служби. Основі завдання з нагоди урочистостей до Дня державного прапора та Дня Незалежності України було оголошено під час загальнообласного інструктажу. Також під час розведення особового складу кращі військовослужбовці отримали подяки за службу.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Донецькій області

П’ятничний інструктаж розпочався з нагородження військовослужбовців Нацгвардії України. Загалом за дорученням начальника поліції Донеччини Миколи Семенишина грамотами та подяками було відзначено десять правоохоронців.

Читайте також:  У Краматорському районі відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

Заступник начальника ГУНП в Донецькій області Микола Кащук зазначив, що поліція Донеччини готова до забезпечення безпеки під час масових заходів з нагоди державних свят.

Загалом заплановано проведення близько 100 заходів. Наймасштабніші відбудуться з нагоди Дня Незалежності України у Краматорську та Маріуполі, де пройде святкова хода.

На території регіону продовжує роботу туристична поліція. Особлива увага буде приділена безпеці дітей.

Основні завдання правоохоронців залишаються незмінними – протидія вуличній злочинності та миттєве реагування на всі повідомлення громадян. Про це повідомили керівники територіальних підрозділів поліції.

с конем
Також увагу правоохоронців було сконцентровано на недопущенні дестабілізації оперативної обстановки в населених пунктах прифронтового регіону, вилученні з незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркотичних речовин та виявленні розшукуваних осіб.

Загалом у вихідні дні на Донеччині охорону правопорядку забезпечуватимуть близько 700 правоохоронців у складі піших та автопатрулів. Допомогу надаватимуть представники громадських формувань.

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: